قوانین و مقررات

به نام خدا

فروشگاه اینترنتی mehrazmalab در راستای تامین ملزومات تمامی آزمایشگاه های شیمی، فیزیک، میکروبی و سلولی کشور، بالاخص جامعه ی دانشگاهیان بوجود آمده است.

نحوه ی خرید از این فروشگاه بدین صورت است که کاربر ابتدا در بخش ثبت نام فرم مربوطه را پر میکند و سپس با ورود به حساب کاربری خود میتواند کالاهای مورد نظر خود را به سبد خرید بیفزاید و در نهایت خرید خود را نهایی کند و پس از اتصال به درگاه بانکی و تسویه ی فاکتور خود به مدت 30دقیقه الی 72 ساعت سفارش خود را در محلی که توسط خود کاربر مشخص شده است دریافت کند.

همچنین برای کاربرانی که مبلغ فاکتور آن ها بیش از سه میلیون ریال باشد، در صورتی که محل تحویل سفارش آن ها در محدوده ی مناطق 22 گانه ی تهران باشد هزینه ی حمل و نقل رایگان خواهد بود.

برخی از اقلام این فروشگاه دارای ضمانت مرجوعی تا 7 روز هستند که این مورد شامل تمام محصولات بجز شیشه آلات و مصرفی ها میشود مگر اینکه بسته بندی محصول باز شده باشد و یا اینکه به آن آسیبی رسیده باشد و یا توسط نوشتن و یا جابجایی در ظاهر آن تغییراتی رخ داده باشد. پس از مرجوع کردن محصول و دریافت آن توسط فروشگاه، با شماره تماسی که بهنگام ثبت نام در حساب کاربریتان وارد کرده بودید تماس گرفته می شود و پس از دریافت شماره کارت تا نهایتاً 24 ساعت پول به شماره حساب اعلام شده واریز می گردد.

محصولات پزشکی بیمارستانی فقط به بیمارستان ها و پزشکان فروخته میشود.